foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

✅Життєвий баланс – це стан, у якому людина задоволена усіма компонентами життя та їх динамікою, у якому вона здатна значною мірою впливати на своє сьогодення та майбутнє.
✅Щоб жити захоплююче – потрібно займатися своїм розвитком, пробувати нове☝️
✅Про ці та інші аспекти усвідомленого ставлення до життєвих цінностей психологічною службою школи було проведено ряд групових консультацій.💙💛
Про психологічні аспекти підготовки до НМТ, особливості впливу емоцій на поведінкові реакції, самопочуття, фізичний стан та тонус у Всесвітній день психолога говорили з одинадцятикласниками на тренінговому занятті «У МЕНЕ ВДАСТЬСЯ»👌#день_психолога
Під час тижня доброчесності в нашому ліцеї було проведено анкетування учнів 8-11 класів. Моніторинг проводився за допомогою сервісу Google Forms.
✅Результати обстеження свідчать, що в основному, учні ліцею знайомі з основними принципами доброчесності та дотримуються їх під час навчальної діяльності.
✅Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та наукових досягнень.
✅Будьмо ДОБРОЧЕСНИМИ!💙💛
✅Одним із головних завдань початкової ланки є створення успішної адаптації першокласників до школи.
✅З питань адаптації, відповідального батьківства, та інших актуальних питань було проведено групове психологічне консультування батьків першокласників ліцею.
✅Були надані практичні поради та відповіді на питання, які цікавили батьківський колектив

На цю, та інші актуальні теми спілкувалися під час батьківських зборів з батьками другокласників.
Нажаль, елементи сімейного виховання, яке раніше будувалося терпимості до більшості форм домашнього насильства,частково існують і в молодих українських сім’ях. Батьки ознайомилися з перевагами гуманного виховання, моделювали поведінкові реакції альтернативні авторитарному стилю взаємодії з дітьми.
Виховуємо дітей відповідально! Усвідомлене бaтьківство – це взаємодія бaтьків між собою, з іншими членами сім'ї, включaючи дітей, результатом якої є створення найбільш сприятливих умов для повноцінного, гaрмонійного особистісного і соціaльного розвитку дитини на всіх етапaх її життя.#16днівбезнасильства .НУШ – територія без насильства!

Дивитись фото

 ✅ Триває акція "16 днів без насильства" ,
✅Напередодні Міжнародного Дня прав людини 🧑‍🤝‍🧑👫 в ліцеї стартувала серія інформаційних хвилинок для учні☝️🇺🇦
✅Така форма роботи є особливо ефективною в умовах змішаного навчання. Молодші школярі краще сприймають та засвоюють інформацію,яка надходить від старших товаришів. ✅Разом до перемоги!
✌️💙💛

Сім’я це осередок любові, поваги та взаємодопомоги. Та на жаль в сучасному світі багато насилля фіксується саме з боку найближчих людей
Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" зазначено, що домашнє насильство – дії, характерні для фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються між родичами або подружжям чи між іншими людьми, які спільно проживають, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою.
Якщо ви потребуєте консультації, боїтесь звертатись до поліції з даного питання чи з інших причин, то можете зателефонувати на номери гарячих ліній, де вам нададуть роз’яснення та консультування:
1. Національна "гаряча лінія" з питань протидії насильству та захисту прав дитини 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного) – безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України;
2. Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-005, або з мобільного 116-123 вона працює цілодобово;
3. Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству 1547;
4. Урядовий кол-центр 1545;
5. У разі необхідності також надається правова допомога, звертатись на гарячу лінію Координаційного центру з питань безкоштовної правової допомоги – 0-800 213-103 або звертатись до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги за місцем вашого проживання

Насильство та жорстоке поводження – головні причини болю та страждань і навіть смерті серед підлітків.
Насильство – це будь-які навмисні дії одної людини по відношенню до іншої, які порушують її конституційні права й свободи і наносять їй моральну шкоду, шкоду її фізичному чи психічному здоров’ю. Воно може бути фізичним, психологічним і сексуальним.
❌Фізичне насильство – це нанесення тілесних ушкоджень, які завдають болю, призводять до порушень психічного та фізичного здоров’я, чи навіть смерті; це штовхання і смикання; удари, стусани, побиття; знущання, викручування рук; жбурляння предметів; спроби задушити.
❌Емоційне або психологічне насильство – це тиск на психіку іншої людини, який проявляється у нанесенні словесних образ, погроз, залякуванні, переслідуванні, а саме :
- ігнорування твоїх почуттів і потреб;
- залякування;
- погрози;
- безпідставні покарання;

- нанесення шкоди твоїй домашній тварині;
- нищення особистих речей;
- навіювання почуття провини і страху;
- брехня, звинувачення, приниження, прізвиська;
- поводження з тобою як з слугою.
❌Сексуальне насильство – це зазіхання на статеву недоторканість особи, а також дії сексуального характеру по відношенню до неповнолітнього; небажані сексуальні дотики; домагання, згвалтування; неприродні сексуальні дії; примус до проституції; небажання застосовувати контрацепцію;
Як дівчата, так і хлопці підліткового віку можуть переживати всі форми насильства та жорстокого поводження. Вони можуть траплятися як удома, так і у школі чи на вулиці, і можуть походити від членів сім’ї, так само як і від інших дорослих і підлітків, які можуть бути знайомі або незнайомі підліткові.
❗❗❗
Насильству та жорстокому поводженню можна запобігти, а у випадку коли вони трапляються, на них треба ефективно та негайно реагувати!

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.